OPEN MIND

 

Na szczecińskim rynku usług nauczania języków obcych funkcjonujemy od 2004 roku. Wówczas rozpoczęliśmy działalność jako filia ogólnopolskiej Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua. Od 2012 roku firma Open Mind była placówką franczyzową tej szkoły. Obecnie działamy samodzielnie i funkcjonujemy w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Oferujemy różne rodzaje kursów – zajęcia stacjonarne w siedzibie szkoły przy alei Wojska Polskiego 45/3 oraz poza nią. Mamy kursy dla młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy firmowe, biznesowe i specjalistyczne w ciągu roku szkolnego oraz intensywne kursy wakacyjne.

Jako jedyna prywatna szkoła językowa w Szczecinie posiadamy akredytację Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w zakresie nauczania języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i norweskiego. Kształcimy wszystkie umiejętności językowe, kładąc główny nacisk na komunikację. W ramach kursów grupowych oferujemy dodatkowe zajęcia konwersacyjne, gramatyczne i fonetyczne. Realizujemy projekty unijne (zarówno własne, jak i w charakterze podwykonawcy) na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego. Uczestnicy tych projektów mają możliwość bezpłatnego udziału w kursach języka angielskiego i niemieckiego dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mamy również Certyfikat Jakości TGLS Quality Alliance, który potwierdza wysoką jakość prowadzonych przez nas kursów językowych.

Znajdujemy się ponadto na liście realizatorów usług rozwojowych w Bazie Usług Rozwojowych, dzięki czemu możemy zaoferować mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce, kursy językowe z dofinansowaniem nawet do 80%.

Jesteśmy Certyfikowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC oraz Autoryzowanym Ośrodkiem Testowym ETS Global (testy TOEIC®, WiDaF i TFI™). Organizujemy egzaminy zarówno dla naszych kursantów, jak również osób z zewnątrz. Natomiast jako partner British Council przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE i pomagamy w zapisach.

Nasze kursy grupowe rozpoczynamy zwykle w drugiej połowie października, ale można dołączyć do nich w każdym momencie.

Chcesz nauczyć się języka? Zgłoś się do nas! Zapisz się już dziś!

 

Certyfikat_TGLS